Archive for Luty, 2011

Sir Elton z mężem i ich dzieckiem

lut
23

Wczorajsze darmówki były nudne jak flaki z olejem, za to dziś nastapiła prawdziwa eksplozja iście tabloidowych artykułów. Na przykład poranne “Metro” na jedynce prezentuje zdjęcie uśmiechniętego Eltona Johna z dzieckiem, jego dzieckiem, które ma z innym facetem, swoim facetem. W środku gazety jest jeszcze ciekawiej.

Read more »

Ceny alkoholu i Wielki Społeczny Projekt według czytelników “Metra”

lut
17

Witam w drugiej odsłonie działu “Darmówka napisała”. Dziś tłumaczenia wypowiedzi czytelników “Metra” na temat toczącej się w Anglii debaty o cenach alkoholu oraz jeden tekst odnośnie projektu Camerona.

Read more »

DARMÓWKA NAPISAŁA – otwarcie nowej kategorii na blogu

lut
15

Z otwarciem tej kategorii zwlekałem bardzo długo, lecz oto nadejszła wiekopomna chwila… tadaaaaa!!!!! Rzecz dotyczy dwóch najchętniej chyba czytanych londyńskich gazet, czyli “Metro” oraz “London Evening Standard”. Darmowych, ale o całkiem przyzwoitym poziomie.

Read more »

Spotkanie z kapeluszem

lut
10

Dziś, gdy wracałem z pracy do domu, przypadkiem spotkałem znaną w Polsce postać.

Read more »

Adam w Dublinie – pełna relacja

lut
5

W ubiegłą niedzielę wróciłem z weekendowego wypadu do Dublina w Irlandii, gdzie czułem się fantastycznie. Kliknij w “czytaj dalej”, bo szkoda czasu na rozbudowane wstępy (a wpis dłuuugi) :)

Read more »

O dupie w pociągu

lut
1

Tak, to już drugi wpis dzisiaj. Prawem serii zdarzyła się dziś druga transportowa sytuacja, tym razem w drodze powrotnej z pracy. Zgoła inna od tej porannej :)

Read more »

O Królu w pociągu

lut
1

Dziś rano, 1 lutego 2011, w drodze do pracy, miało miejsce ciekawe wydarzenie. Zostałem zaczepiony przez (na oko) 50-letniego Anglika…

Read more »