Archive for Sierpień, 2011

Tyranozaur i zakażenie (?)

sie
22

Miałem wczoraj okazję (po raz chyba trzeci lub czwarty) odwiedzić Natural History Museum (Muzeum Historii Naturalnej). Zawsze chciałem zobaczyć bardzo popularną jego część poświęconą dinozaurom (tak, jestem z pokolenia “JP”, czyli “Jurassic Park”). I za każdym razem wejść się nie udało… do wczoraj :)

Read more »

Profil bloga na facebooku

sie
15

Dziś stworzyłem profil mojego bloga na FB. To uprości kontakt z Wami i w prosty sposób powiadomi o nowych postach. Zapraszam więc do “lajkowania” i dyskusji na profilu bloga. Wystarczy kliknąć tutaj.

Wypadek w pracy

sie
12

ufff… to był ciężki dzień. Po rozcięciu sobie ręki miałem okazję poznać brytyjską służbę zdrowia…

Read more »

Dzień przed czwartą nocą

sie
9

Londyn zamarł. W dniu poprzedzającym czwartą noc od początku zamieszek, ludzie skupili się na porządkowaniu bałaganu, a wieczorem czmychnęli do domów. Spokój, cisza, jak nigdy.

Read more »

Zamieszki 2011

sie
9

W minioną sobotę imprezowałem ze znajomymi Anglikami w centrum Londynu, konkretnie w Westminster. Chodziliśmy od knajpy do knajpy, poznawaliśmy ludzi, zabawa była przednia. O poranku odczytałem pocztę. Siostra z Polski pyta, czy u mnie wszystko ok, bo te zamieszki.. “Jakie zamieszki?” – pomyślałem, nieświadom tego, co się dzieje…

Read more »