Adam na Twitterze

paź
21

Twitter logoCzęsto bywa tak, że dzieje się coś ciekawego, a ja jestem z dala od komputera. Albo może i jestem niedaleko, ale to co mam do powiedzenia nie jest godne całego długiego wpisu na blogu. Postanowiłem więc założyć konto na Twitterze.

Zawsze byłem mocno sceptyczny, co do Twittera i to się nie zmieniło. Jakieś to miałkie takie, niepełne. Ale z drugiej strony, w połączeniu z blogiem może dać ciekawe efekty. Czy będę miał ochotę często “ćwierkać” (obrzydliwe słowo)?

Nie wiem.

Potraktujmy więc to przedsięwzięcie jako eksperyment, który z pewnością będzie miał większe szanse powodzenia, jeśli znajdzie się kilka osób, które będzie chciało czytać te moje “ćwierkania” (da się to czymś zastąpić?). Eksperyment zakończę, jeśli po pół roku będzie mnie śledziło (jakie lepsze polskie określenie?) np. 5 osób :)

Zapraszam do śledzenia mnie (blee..) po kliknięciu na ten link. :)

P.S. Pod każdym postem dodałem ikonkę Twittera, dzięki której można dodać info o danym wpisie bezpośrednio na swoje Twitterowe konto.

P.S.2. Proszę o sugestie polskich odpowiedników słów o “twittowaniu” (w nawiasach wyżej). Może ktoś ma instrukcję obsługi tego portalu?? Link jakiś?

  • Wykop
  • Twitter
  • Facebook
 

Leave a Reply