Powrót do Polski [update]

kwi
1

Miałem się do tego przygotować, zamknąć konto w banku, kupić prezenty dla rodziny, pozałatwiać inne urzędowo – podatkowe sprawy. Ale poczułem, że mam dość Londynu. Spakowałem się i właśnie jadę busem do Polski, razem z kilkoma ciężkimi paczkami ze zgromadzonym dobytkiem.

Wczoraj (w sobotę) obudziłem się z poczuciem, że już wystarczy, że trzeba wracać do ojczyzny. Była to tak silna potrzeba, że nie namyślałem się długo, tylko zadzwoniłem do przewoźnika, by sprawdzić, czy jest jakieś wolne miejsce w “last minute”. No i było, jedno jedyne, ostatnie. Zarezerwowałem i zaczęło się wielkie pakowanie, które pochłonęło mi cały dzień.

Dziś rano bus podjechał pod drzwi, wyniosłem wszystkie paczki i.. jazda do Polski.

Teraz siedzę w busie, na kolanach trzymam laptopa i piszę.

Nikomu nic nie powiedziałem, więc pewnie rodzina się zaskoczy, gdy jutro mnie zobaczy :)

[update]

No to powiem tylko, że mi się żart na Prima Aprilis udał :) Na moim facebookowym fanpejdżu (i na prywatnym profilu także), kilka osób się nabrało, w komentarzach niżej też widzę udany wkręt :) Niektórzy zaś byli czujni i od razu zwietrzyli podstęp. Ja nic nie komentowałem celowo, żeby sprawdzić jak rozwija się ta plotka o mojej dezercji z UK :)

Jeśli chodzi o fakty, to rzeczywiście rozważam powrót do Polski, ale czy będzie to za 2 tygodnie, czy np. za 2 miesiące – tego jeszcze nie wiem. Jestem już faktycznie zmęczony mieszkaniem tutaj, a konkretniej brakiem ludzi, których lubię, a którzy w PL zostali. Najchętniej bym wynajął autobus, wszystkich ich wpakował na pokład i przywiózł do Londynu – to by było najlepsze rozwiązanie. :)

Dziękuję za wspólną zabawę, a co do kolejnych wpisów na blogu – STAY TUNED :)

 

  • Wykop
  • Twitter
  • Facebook
 

2 Responses to “Powrót do Polski [update]”

  1. emigrant mówi:

    A te wszystkie urzędowe sprawy związane z wyjazdem da radę pozałatwiać z Polski? Ile w Londynie wytrzymałeś bo coś mi się wydaję, że nie za długo :)

  2. Prima Aprilis mówi:

    :D

Leave a Reply